Harmonia DŹWIĘKU

Multimedia

Harmonia

DŹWIĘKU

Jeszcze niedawno równoczesne odtwarzanie tej samej muzyki w kilku pomieszczeniach było prawie niemożliwe. System multiroom audio eliminuje to ograniczenie przestrzenne i umożliwia odtwarzanie tej samej lub innej muzyki w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo możliwa jest integracja telewizora, projektora wideo, konsoli i innych urządzeń multimedialnych. 
To wszystko za sprawą serwera muzycznego Loxone.

 

Muzyka

TO NIE WSZYSTKO

Głośniki w sypialniach mogą uratować życie. Jeśli Twój dom wykryje pożar, dym lub inne zagrożenia, natychmiast rozlegnie się alarm i zostaniesz wybudzony ze snu. Dzięki temu możesz zareagować w porę i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny.
Gdy ktoś zadzwoni do drzwi, zamiast klasycznego dźwięku dzwonka usłyszysz wybraną przez siebie melodię z głośników we wszystkich pokojach. Jeśli akurat słuchasz głośnej muzyki, zostanie ona na chwilę wyłączona.
Pozwól się obudzić przez głośniki w sypialni korzystając z inteligentnego budzika. Od Ciebie zależy, czy będzie to łagodnie rozbudzający śpiew ptaków czy energetyczna muzyka motywująca do natychmiastowego wyskoczenia z łóżka.

Funkcje

MULTIMEDIÓW

 • muzyka_AppKażde pomieszczenie może być indywidualnie kontrolowane. Ulubiona stacja radiowa w kuchni, kojący jazz w salonie, muzyka relaksacyjna w łazience. Możesz także grupować pomieszczenia w strefy i odtwarzać tę samą muzykę w kilku pomieszczeniach jednocześnie.
 • Inteligentny dzwonek do drzwi rozbrzmiewa we wszystkich pomieszczeniach. Oczywiście w pokoju dziecięcym dzwonek jest wyłączony.
 • Powiadomienia alarmowe pojawią się natychmiast w całym domu.
 • Funkcja transkrypcji tekstu na mowę pozwoli na odtworzenie zdefiniowanych wiadomości w określonych okolicznościach (np. przypomnienie o otwartych oknach przed wyjazdem).
 • Łagodny, narastający budzik z ulubioną piosenką lub stacją radiową delikatnie wybudzi Cię ze snu.
 • Po wejściu do pomieszczenia powita Cię ulubiona muzyka lub stacja radiowa. Po wyjściu zostanie automatycznie wyłączona.
 • Obsługa Apple AirPlay. Bezpośrednia transmisja strumieniowa muzyki z urządzeń obsługujących AirPlay (iPhone, iPod Touch, iPad i Mac).
 • Nasz standard podwójnego dotyku przycisku Touch dezaktywuje muzykę w danym pomieszczeniu, trzykrotne wyłączy muzykę w całym domu.
 • Zintegrowane rozwiązanie do sterowania mediami pozwala na połączenie większości urządzeń kina domowego z systemem multiroom audio.
 • Tryb oszczędzania energii po wyjściu z domu oraz w nocy.

Poznaj urządzenia Multiroom Audio