O nas

O nas

Jesteśmy pasjonatami nowych i użytecznych technologii.
Od 2009 roku jako Hi-End Technologies, a po przekształceniu w 2018 roku jako Hi-End Tech sp. z o.o. sp. kom. konsekwentnie szukamy innowacyjnych rozwiązań, tworząc oprogramowanie dla mikroprocesorów, komputerów PC, telefonów komórkowych oraz tabletów.

Naszymi największymi odbiorcami oprogramowania są:

Loxone Kraków

  • V-tech Tuning - wieloletnia współpraca nad projektami z branży motoryzacyjnej. Urządzenia do diagnozy pracy silników (hamownie podwoziowe), moduły do zwiększania mocy silników i obniżenia zużycia paliwa
  • Solaris - znany na świecie polski producent autobusów, trolejbusów i tramwajów. Wraz z firmą V-tech tworzyliśmy wyposażenie komory klimatycznej do testów pojazdów w różnych warunkach pogodowych, jak i przy różnych obciążeniach
  • Bezpol - oprogramowanie do sterowania oświetleniem ulicznym w zależności położenia geograficznego, czasu wschodów i zachodów słońca.

Zanim w 2015 roku rozpoczęliśmy współpracę z Loxone, wnikliwie zbadaliśmy rynek systemów inteligentnych budynków. Poszukiwaliśmy optymalnego i użytecznego rozwiązania automatyki budynków, na którym moglibyśmy budować naszą wizję integracji wszystkich możliwych funkcji wspomagających mieszkańców w domach i pracowników w biurach.
Bardzo spodobała nam się pierwotna wizja założycieli, która przez te lata nie tylko jest konsekwentnie realizowana, ale kreatywnie się rozwija.

Jako FlagShip Partner LOXONE z entuzjazmem dzielimy się z Państwem niesamowitymi możliwościami jakie daje zastosowanie urządzeń i oprogramowania tej firmy!

NASZA MISJA

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Hi-End Tech


Posiadamy certyfikaty szkoleń:
  • z systemu automatyki budynków Loxone (Amsterdam-Holandia, Warszawa-Polska),
  • systemu KNX/EIB (Politechnika Łódźka),
  • systmów Schneider-Electric (Warszawa).