Realizacje

Oferta

POSTAW NA KREATYWNE ZARZĄDZANIE

Często spotykamy się z pytaniem, czy automatyka w budynku jest naprawdę potrzebna. Przecież tak proste czynności jak gaszenie za sobą wszystkich świateł nie wymagają wielkiego wysiłku. Tak samo domknięcie żaluzji - to tylko kolejny przycisk, i jeszcze… wyłączenie muzyki z pilota podczerwieni...

Trafnym odniesieniem są samochody. Nie wyobrażamy sobie już korbki do zamykania szyb. Irytujący jest brak ich domknięcia przez centralny zamek, nie wspominając o wyłączaniu muzyki dodatkowym przyciskiem.
Nowe trendy motoryzacji wyznaczają funkcje samodzielnego parkowania, wszechobecne są kamery, czujniki i w końcu sztuczna inteligencja. Na drogach spotykamy coraz więcej samochodów autonomicznych.

Kierunek jest oczywisty: powszechne wykorzystanie inteligentnego zarządzania budynkami to nieuchronna przyszłość.


Inteligentne rozwiązanie


Każdy budynek wyposażony jest w instalację elektryczną. Era systemów magistralnych wprowadziła w tym zakresie duże zmiany. Niestety, pod pojęciem smart home kryje się często góra zbędnych i nieprzydatnych w codziennym życiu gadżetów.
Aby wywołać pożądany skutek użytkownik musi nacisnąć jeden z całej "baterii" przycisków. 
WEDŁUG BADAŃ STATYSTYCZNYCH, TO "KOSZT" 138 GODZIN ROCZNIE!
Rynek poszedł dalej, wszechobecna staje się moda na kontrolowanie domu za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych.

 

MY PROPONUJEMY COŚ WIĘCEJ!
czas
Mając dokładnie taką samą myśl przewodnią, czerpiemy pełnymi garściami z doświadczenia naszego partnera zdobytego przy realizacji wielu tysięcy inteligentnych instalacji.

Wprowadzamy proste, przejrzyste standardy i zalecenia. Jednym z nich jest używanie przycisków tylko w sytuacji, gdy jest to absolutnie konieczne.

Loxone Smart Home przejmuje na siebie szereg różnych obowiązków w domu, w biurze, czy w jakimkolwiek innym miejscu wymagającym podejmowania decyzji. 
Wyręcza użytkowników w tysiącach codziennie powtarzanych czynności.

To co otrzymujesz, nie można kupić za żadne pieniądze - to Twój czas!

CZY CHCESZ Z NAMI WEJŚĆ W NOWE JUTRO?

Zarządzanie mieszkaniami Zarządzanie mieszkaniami Zarządzanie mieszkaniami Biura, produkcja Koszty Do pobrania

 

Skontaktuj się z nami